+48 22 295 16 83

CS SYSTEMS – O NAS


Ponad 20 lat doświadczenia

 

CSSYSTEMS to spółka handlowa zarządzana przez  ludzi z wieloletnim doświadczeniem, obecnych  na polskim rynku od wczesnych lat dziewięćdziesiątych. Od ponad 20 lat wspieramy biznes w zakresie pozyskiwania towarów i handlu w Polsce i zagranicą.

Zaczynaliśmy od handlu w sektorze IT, ale zachęceni sukcesami postanowiliśmy rozszerzyć swoją działalność na inne branże i utworzyliśmy spółkę CS SYSTEMS – markę specjalizującą się w hurtowym obrocie towarami.


Wypracowaliśmy relacje z partnerami biznesowymi

 

Przeszło 20 lat obecności na rynku pozwoliło nam nawiązać kontakty z wieloma partnerami biznesowymi, dzięki którymi kupimy od Ciebie towary, które zalegają w Twoich magazynach i sprzedamy Ci produkty, jakich potrzebujesz od ręki.

Współpracujemy z największymi dystrybutorami i detalistami: dyskontami, supermarketami, marketami wielu branż (też spożywczymi i budowlanymi), sklepami internetowymi. Nasze relacje pozwalają nie tylko na szybkie zawarcie współpracy, ale również na zrealizowanie transakcji z korzyścią dla obu stron. Nie pożałujesz współpracy z nami.

Group of happy young  business people in a meeting at office


Opłaca się z nami współpracować

 

Dzięki kontaktom z sieciami sklepów szybko sprzedamy Twoje produkty lub wyszkukamy i  sprzedamy Tobie to, co potrzebujesz. Transakcja kupna – sprzedaży to jednak dwa aspekty: przekazanie towarów i rozliczenie się. Nie musisz się o to martwić, ponieważ mamy wsparcie banków w zakresie wzajemnego faktoringu, ubezpieczeń transakcji i gwarancji bankowych dla wzajemnych transakcji.